NACH Pablo Picasso *
(Malaga 1881-1973 Mougins) "Deux Picadors et Femme", aus dem Zyklus Toreros, in der Platte bezeichnet und datiert Picasso 14.7.59, Lithographie, Euro Art und Künstlerstempel, Bildausschnitt 47 x 61 cm, Passepartout, verglast, gerahmt
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
13.08.2018 - 16:00
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
NACH Pablo Picasso *
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 13.08.2018 - 16:00 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 30.07. - 09.08.2018 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 160,- -
Vyvolávací cena:
EUR 140,-